Triathloniści opanują gminę Łysomice [KONKURS]

Box2 Łysomice Sport
Fot. Pixabay

Za dwa tygodnie, 22 czerwca, w Kamionkach Małych po raz pierwszy zorganizowane zostaną zawody triathlonowe. Sportowcy sprawdzą się w trzech konkurencjach: na rowerze, pływaniu kajakiem i w biegu dookoła jeziora. Chcesz wziąć udział w rywalizacji? Zapisy trwają do 18 czerwca.

Impreza odbędzie się na terenie kąpieliska „Kamionki”. Zawodnicy, którzy podejmą się wyzwania w ramach startu indywidualnego, zaliczyć będą musieli jazdę rowerem na dystansie 20 km, pływanie kajakiem wzdłuż linii brzegowej jeziora (dystans około 3 km) oraz bieg wokół akwenu. Trasa ostatniej konkurencji wyniesie 7 km.

REKLAMA

W przypadku udziału w sztafecie, każdy z trzech sportowców (znajdujących się w jednej grupie) będzie musiał określić, do której konkurencji przystąpi.

Zapisy na wydarzenie prowadzone są za pomocą strony http://www.nanudemy.pl. Opłata rejestracyjna dla startów indywidualnych wynosi 50 zł, dla sztafety 150 zł.

Triathlon rozpocznie się o godz. 16.00, pakiety startowe odbierać można już od godz. 12.00.

– Biegniemy dla zabawy, rywalizacja jest na drugim planie – zaznaczają organizatorzy wydarzenia. – Zapraszamy do startu zarówno amatorów, doświadczonych sportowców, jak i rodziny oraz reprezentacje szkół. Dla każdego przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, m.in. pamiątkowy medal i sportowe vouchery.

Dla Czytelników dwutygodników „Poza Toruń” i „Tylko Toruń” mamy konkurs! Do wygrania jest jeden indywidualny pakiet startowy o wartości 50 zł. Co należy zrobić, aby go wygrać? Do 14 czerwca, do godz. 23.59 należy przesłać na adres konkurs@tylkotorun.pl maila, w którym w max 4 zdaniach uzasadnicie, dlaczego to do Was powinien trafić pakiet. Najlepszą odpowiedź wybierze organizator wydarzenia, a my opublikujemy ją pod tym postem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *