Tragiczny wypadek w Rogówku. Policja szuka świadków zdarzenia

112 Box2 Lubicz Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Do wypadku drogowego doszło 19 kwietnia 2020 r. ok. godziny 2.00 w nocy w miejscowości Rogówko w gminie Lubicz na 247 km drogi krajowej nr 15. 30-letni mężczyzna i 49-letnia kobieta jechali od strony Grębocina w kierunku Kowalewa Pomorskiego.

W miejscowości Rogówko kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Samochód osobowy marki VW Golf IV zjechał na pobocze i uderzył przodem auta w przydrożne drzewo, które znajdowało się po prawej stronie jezdni. Kierujący pojazdem mężczyzna i jego pasażerka ponieśli śmierć na miejscu. Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte od nadzorem Prokuratury Rejonowej Toruń-Wschód. Policjanci szukają świadków zdarzenia i proszą o kontakt osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

REKLAMA

Z ustaleń śledczych wynika, że nie wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę w tej sprawie skontaktowały się z policją – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń.

Kontaktować można się telefonicznie lub osobiście z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, zlokalizowanego przy ul. Grudziądzkiej 17.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *