Tragiczny wypadek w Ostaszewie. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]

112 Box2
Fot. KMP Toruń

Ok. godz. 3 w nocy w Ostaszewie na drodze krajowej nr 91 doszło do tragicznego wypadku. Kierowca bmw zjechał na przeciwny pas ruchu, najpierw otarł się o jedną ciężarówkę, a następnie wjechał w drugi pojazd ciężarowy. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Do tego wypadku doszło na drodze krajowej nr 91 mniej więcej na granicy dwóch miejscowości – Łysomic i Ostaszewa. Kierowca bmw jechał w kierunku Gdańska. Nagle zjechał na przeciwny pas ruchu.

REKLAMA

– Kierowca osobowego bmw jadąc w kierunku Gdańska, nagle z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego mana jadącego w przeciwnym kierunku, a następnie zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym marki Renault premium, którym kierowała 39-letnia kobieta – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Siła uderzenia była tak duża, że pojazd osobowy odrzuciło na jego pierwotny pas ruchu a następnie do pobliskiego rowu. 35-letni mieszkaniec Chełmży, który kierował bmw poniósł śmierć na miejscu.

Teraz okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać w prowadzonym postępowaniu policjanci z wydziału kryminalnego toruńskiej komendy.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w tej sprawie proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu: tel. 56 641 26 07, 56 641 26 09 lub 112.

1 thought on “Tragiczny wypadek w Ostaszewie. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *