Tragiczny wypadek w gminie Czernikowo. Nie żyje 2-letnie dziecko

112 Box1
Fot. Łukasz Piecyk

Na drodze między Steklinkiem a Osówką samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. W wypadku zginęło 2-letnie dziecko. Jak podaje RMF FM, zanim doszło do zdarzenia, pojazd do rutynowej kontroli chciała zatrzymać policja.

Do wypadku doszło w czwartek późnym wieczorem. Samochód prowadziła 25-letnia kobieta. Z tyłu, w fotelikach siedziało dwóch chłopców w wieku 2 i 3 lat. Wszyscy trafili do szpitala. Niestety, mimo reanimacji, 2-latek zmarł.

REKLAMA

Jak poinformował mł. asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, od kobiety wyczuwalna była wyraźna woń alkoholu. Policjanci nie mogli zbadać jej na miejscu. Od 25-latki pobrano do badań krew.

Nad ustaleniem przyczyn wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

1 thought on “Tragiczny wypadek w gminie Czernikowo. Nie żyje 2-letnie dziecko

  1. Staram się nie osądzać jej od razu ale skoro miała jechać to po co piła!!!! A dwa tak właśnie jest jak ktoś oszczędza na foteliku dla dziecka i kupuje antymandat z marketu! Tyle w temacie. Szkoda tylko dziecka ;( żadna kara dla niej jeśli okaże się wnna nie bedzie adekwatna do popełnionego czynu i konsekwencji jakie miało miejsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *