Tragiczny wypadek pod Chełmżą. Zginęła młoda kobieta i dziecko

112 Box1
Fot. KMP Toruń

W sobotnim wypadku w Głuchowie zginęła 19-letnia kobieta i 7-letnie dziecko. Do szpitala trafiło pięć osób. Policjanci pracujący nad sprawą proszą o kontakt wszystkich świadków zdarzenia.

Do tragedii doszło 1 czerwca o godz. 8.30 na drodze krajowej nr 91 w Głuchowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący nissanem almerą 20-latek, jadąc w kierunku Świecia, podczas manewru wyprzedzania zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwka skodą octavią.

REKLAMA

– W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 19-letnia pasażerka nissana – informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Do szpitala trafił kierujący autem i druga pasażerka oraz 4 osoby podróżujące skodą. Niestety, kilka godzin później w szpitalu zmarła 7-letnia dziewczynka, znajdująca się w drugim pojeździe.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *