Tragiczny wypadek na DK 10 w okolicach Cierpic. Zginęła jedna osoba

112 Box2 Wiadomości
fot. KMP Toruń

Jedna osoba zginęła, a kolejna trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w okolicach Cierpic. Zderzyły się 2 samochody osobowe i jedna ciężarówka. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt. 

Wypadek miał miejsce dzisiaj tuż przed 7:00 na drodze krajowej nr 10 (302,2 km trasy, okolice Cierpic). Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarowa scania (kierowana przez 22-latka) jadąca od strony Torunia najechała na tył hondy jazz. Po uderzeniu auto osobowe zostało wypchnięte na przeciwny pas jezdni, gdzie czołowo zderzyło się z renault kangoo jadącym od strony Bydgoszczy. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł kierujący renault 55-latek. Do szpitala trafiła 45-latka kierująca hondą. Funkcjonariusze ustalają teraz przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku.

REKLAMA

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub pod numerem alarmowym 112. W szczególności proszone są o kontakt osoby, które zarejestrowały to zdarzenie kamerą samochodową i nie przekazały do tej pory nagrania funkcjonariuszom.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *