Tragiczny wypadek na DK91 pod Toruniem. Nie żyje 73-latka [AKTUALIZACJA]

Box1 Wiadomości
fot. ilustracyjne

To nie był dobry wieczór i noc dla kierowców, którzy jechali DK nr 91. We wtorek po godz. 19:00 doszło do wypadku na trasie Toruń-Włocławek. Kilka godzin później na pograniczu powiatów kutnowskiego i łęczyckiego.

Wypadek w Brzozie Toruńskiej wziął się z prawdopodobnej próby wyprzedzania dwóch samochodów przez kierowcę Toyoty, który jechał od Ciechocinka w stronę Torunia. O takiej prawdopodobnej przyczynie wypadku poinformowała Super Express podinsp. Wioletta Dąbrowska, Oficer Prasowy KMP w Toruniu.

REKLAMA

Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowanych do szpitala przetransportowały jednak karetki. Jeden pas ruchu przez jakiś czas był zablokowany.

– Przywrócono normalny ruch na drodze krajowej nr 91 w Brzozie Toruńskiej, gdzie wskutek zderzenia czterech samochodów osobowych jedna osoba zmarła i trzy zostały ranne – poinformował dyżurny GDDKiA w Bydgoszczy Tomasz Mietz, cytowany na stronie portalsamorzadowy.pl.

20-latek kierujący Toyotą Corollą próbował wyprzedzić dwa pojazdy, jednak doszło do zderzenia czołowego z Volkswagenem Tiguanem. 73-letnia pasażerka Volkswagena zmarła mimo wysiłków lekarzy.

Poważne obrażenia miała też inna, 68-letnia pasażerka Volkswagena i 20-letni kierowca Toyoty. Zostali oni zabrani do szpitala.

Tagged

2 thoughts on “Tragiczny wypadek na DK91 pod Toruniem. Nie żyje 73-latka [AKTUALIZACJA]

  1. Powinien dostać dożywocie. Typowy młody Bóg. Nie raz widzę na drogach takich wariatów. Wyrazy współczucia dla bliskich seniorki ??

  2. Utrata bliskiej osoby w wypadku jest niezwykle tragicznym przeżyciem dla wszystkich bliskich. W tej sytuacji mogę jedynie złożyć rodzinie kondolencje i poradzić zgłoszenie się do profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej AE, która zajmie się kwestiami prawnymi dotyczącymi odszkodowania. W obliczu tak wielkiej tragedii najlepszym wyjściem jest pozostawienie tych spraw wyspecjalizowanym ludziom, telefon: 533-200-004.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.