Tragiczny początek roku na drogach w regionie. Dwie osoby nie żyją

112 Box2 Województwo
fot. Łukasz Piecyk, zdjęcie ilustracyjne

Dziś nad ranem doszło do dwóch tragicznych wypadków: pod Lipnem kierowca mercedesa potrącił śmiertelnie idącą poboczem kobietę, a w Sępólnie Krajeńskim czołowo zderzyły się dwa auta (jeden z kierowców zmarł na miejscu).

Drugi dzień 2019 r. rozpoczął się od tragicznych informacji z kujawsko-pomorskich dróg. Dziś rano w wyniku dwóch wypadków zginęły dwie osoby – pod Lipnem i w Sępólnie Krajeńskim.

REKLAMA

Do pierwszego z wypadków doszło w miejscowości Lenie Wielkie pod Lipnem – na drodze wojewódzkiej nr 562.

– 33-latek kierujący mercedesem sprinterem podczas wyprzedzania pojazdu ciężarowego potrącił śmiertelnie idącą poboczem młodą kobietę – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.

Na drodze wojewódzkiej nr 562 został wprowadzony ruch wahadłowy. Na miejsce wypadku pojechał prokurator.

Do kolejnego wypadku doszło w Sępólnie Krajeńskim na ul. Chojnickiej – na drodze krajowej nr 25. 47-letni kierowca mercedesa benza (wersja angielska) chcąc podjąć próbę wyprzedzania, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo oplem corsa.

53-letni kierowca corsy zmarł na miejscu. Droga po wypadku była zablokowano i zorganizowano objazdy.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *