Toruńscy ufolodzy sprawdzili autentyczność nowych kręgów zbożowych (FILM)

Box2 Wiadomości Województwo
Fot. IRG Toruń

Kilka dni temu w Podbielsku niedaleko Strzelna pojawił się tajemniczy krąg zbożowy. W internecie natychmiast pojawiły się doniesienia o wizycie UFO. Autentyczność kręgów sprawdzili toruńscy ufolodzy – z Leszkiem Ostoją-Owsianym na czele. Co się okazało?

Po niezwykłych relacjach i zadziwiających obserwacjach kręgów zbożowych i latających świecących obiektów w Wylatowie, pojawiły się głosy, że pogranicze kujawsko-pomorskiego i wielkopolski z jakiegoś powodu stało się miejscem, gdzie stosunkowo łatwo spotkać UFO. Tym bardziej, że wyjaśnienie pochodzenia kręgów zbożowych z Wylatowa wymykało się racjonalistom i sceptykom.

REKLAMA

Kiedy więc pojawił się kolejny, sporych rozmiarów krąg w Podbielsku, na południe od Wylatowa, ufolodzy z całej Polski natychmiast podchwycili temat.

-Piktogram jest ładny, ale niestety zrobiony przez ludzi – informuje Leszek Ostoja-Owsiany z IRG Toruń. – Źdźbła połamane na samym dole, brak reakcji w odczytach kompasu, brak śladów działania energii-mikrofal, choć kształt na tyle dobry, że różdżka reagowała i układała się w kierunku ułożenia kłosów. Magnes też niczego nie wychwycił.

2 thoughts on “Toruńscy ufolodzy sprawdzili autentyczność nowych kręgów zbożowych (FILM)

  1. Przecież to są zdjęcia z Wólki Orchowskiej, gmina Orchowo a nie z jakiegoś Podbielsk koło Strzelna.

    1. Według redakcji taki to Podbielsk jak według tych ”ufologów” podrabiany piktogram !!! 🙂 Niech zobaczą kilkanaście kilometrów dalej niedaleko Wrześni zrobiono podrabiany piktogram i tylko dla rozgłosu i pewnie pobierania opłat za wejście. Ten piktogram w Wólki Orchowskiej jest prawdziwy,zrobiony tą samą metodą jak te,na których wariuje kompas. Nie na każdym prawdziwym piktogramie występują anomalia magnetyczne !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *