Termin spłaty zadłużenia w ARiMR zostanie odroczony

ARiMR Box1 Wiadomości
fot. Pixabay

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformowała o nowym udogodnieniu, związanym z wprowadzaną w Polsce Tarczą Antykryzysową. Dłużnicy będą mogli wnioskować o odroczenie terminu spłaty zadłużenia. Wystarczy jeden prosty krok.

Warunkiem uzyskania ulgi w spłacie zobowiązań jest złożenie odpowiedniego wniosku, dostępnego na stronie rządowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

REKLAMA

Można wnioskować o odroczenie terminu spłaty zadłużenia do czasu odwołania stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii, ogłoszonych w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 – wyjaśnia Monika Galińska, spec. ds Informacji i Promocji w Kujawsko-Pomorskim Oddziale Regionalnym ARiMR.

Wypełnione wnioski należy kierować do centrali ARiMR, oddziałów regionalnych oraz biur powiatowych. Można to zrobić na jeden z trzech sposobów – za pośrednictwem platformy elektronicznej ePUAP, pocztą e-mail na adres centrali ARiMR (info@arimr.gov.pl) lub pocztą tradycyjną. Wnioski można również umieścić w skrzynkach podawczych, zlokalizowanych przed placówkami terenowymi ARiMR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *