Targowiska w Czernikowie znów działają. Obowiązują jednak pewne ograniczenia

Box2 Czernikowo Wiadomości
fot. Pixabay

Już w zeszłym tygodniu działalność wznowiło targowisko gminne “Mój Rynek”. Od dzisiaj zakupy będzie można także robić na targowisku przy ul. Kolejowej. Do nabycia zostaną wystawione jednak tylko produkty spożywcze i rolne.

Targowisko gminne “Mój Rynek” przy ul. Słowackiego będzie czynne w dni powszednie od 6.00 do 18.00, a w soboty od 6.00 do 14.30. Wystawić się będzie mogło maksymalnie 8 sprzedawców, a w tym samym czasie na targowisku może przebywać maksymalnie 4 klientów na 1 punkt handlowy. Należy zachować bezpieczną odległość 2 metrów, a przed wejściem na targowisko trzeba zdezynfekować dłonie. Kupujący zobowiązani są dodatkowo do zakrywania ust i nosa oraz używania rękawiczek jednorazowych.

REKLAMA

Od 22 kwietnia wznowiona została także działalność prywatnego targowiska gminnego przy ul. Kolejowej, ale tak jak w poprzednim przypadku tylko dla produktów spożywczych i rolnych. Targowisko będzie czynne tylko w środy od godziny 5.00 do 12.00. Na targowisku mogą przebywać maksymalnie 4 osoby na 1 punkt handlowy. Należy zachowywać bezpieczną odległość 2 metrów. Klienci przed wejściem na targowisko muszą zdezynfekować ręce, zobowiązani są także do zakrywania twarzy i stosowania jednorazowych rękawiczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *