Tak świętowano niepodległość w Unisławiu [ZDJĘCIA]

Box2 Powiat chełmiński Wiadomości
fot. nadesłane

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, w środę 10 listopada o godz. 17.00, odbył się koncert z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie znalazł się m.in. występ orkiestry dętej oraz wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych. W Dniu Niepodległości 11 listopada o godz. 10.30 w unisławskim kościele parafialnym odprawiono mszę św. za ojczyznę. 

„Koncert z okazji 103. rocznicy odzyskania niepodległości” odbył się w Hali Widowisko-Sportowej w Unisławiu. Za nami m.in.: występ harcerzy, występ orkiestry dętej, biało-czerwone warsztaty kreatywne, malowanie wielkoformatowej flagi, występy wokalne, recytacja wierszy, wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych, a na koniec słodki poczęstunek. Organizatorzy: Urząd Gminy w Unisławiu, Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu, Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu. Patronat nad wydarzeniem objął przewodniczący Rady Gminy w Unisławiu Jarosław Szczeciak.

REKLAMA

W dniu Narodowego Święta Niepodległości, w czwartek 11 listopada o godz. 10.30, w ramach patriotycznych obchodów odprawiono mszę św. za ojczyznę w kościele parafialnym w Unisławiu. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.