Tak przywitamy lato w ośrodku w Zalesiu!

Box2 Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

16 czerwca na dużej plaży na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego w Zalesiu odbędzie się tradycyjny festyn z okazji powitania lata. Jakie atrakcje nas czekają?

W tym roku w gminie Chełmża lato powitamy już 16 czerwca. Jak zwykle na dużej plaży na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego w Zalesiu nad Jeziorem Chełmżyńskim.

REKLAMA

Festynowi będzie towarzyszyć wiele atrakcji m.in. III Bieg Wielki Tour Piątek (biegacze pokonają trasę liczącą 5 km), na którym zaplanowano m.in. stanowisko Conkret, badanie stóp z siłownią No Limit Fitness. Na zawodników czekają: medale, ciekawa trasa m.in. przez Mirakowo i losowanie nagród z numerków startowych.

Ponadto w programie: turniej siatkówki rekreacyjno-plażowej, podsumowanie III Zlotu Grup Rekreacyjnych, muzyka na powitanie lata i uroczysta inauguracja sezonu wakacyjnego 2019. Część sportowa wydarzenia startuje już o godz. 9.30.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *