Tak opróżniali serce na nakrętki w gminie Unisław [WIDEO]

Box2 Wiadomości
Fot. nadesłane

Zbieranie nakrętek na cele charytatywne cieszy się coraz większą popularnością. Mieszkańcy gminy Unisław chętnie zapełniają metalową konstrukcję, zlokalizowaną przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Unisławiu. Mogą też zdecydować, na jaki cel zostaną przekazane nakrętki.

Wszyscy, którzy wrzucają plastikowe koreczki do metalowej konstrukcji, która stanęła na zewnątrz budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu w listopadzie ubiegłego roku, pokazują że los osób potrzebujących nie jest im obojętny – mówi Paweł Marwitz, dyrektor GOK w Unisławiu. – Obok nas jest wiele osób, które potrzebują pomocy. W tych trudnych czasach, chcielibyśmy wesprzeć w ten sposób osoby, dla których zbierane są kolorowe koreczki w ramach akcji charytatywnych. Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucają się do naszego serca na nakrętki. Pragniemy podziękować każdemu z osobna za udział w naszej akcji. Warto pomagać! Napełniajmy serce dalej!

REKLAMA

Informacje o tym, dla kogo można przekazać plastikowe nakrętki można umieszczać pod postem na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury lub dzwoniąc pod nr tel.: (56) 68 68 734.

Na nasz apel o podpowiedź, komu przekazać nakrętki, tylko w ciągu kilku godzin wpłynęło ponad sto sugestii od mieszkańców – dodaje Paweł Marwitz.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *