Tak bawiły się mieszkanki Złejwsi Wielkiej [ZDJĘCIA]

Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
fot. nadesłane

Konkursy z nagrodami, spotkanie z brafitterką i bezpłatne badanie wzroku. To wszystko czekało na mieszkanki gminy Zławieś Wielka w Domu Kultury w Górsku. Właśnie tam został zorganizowany tegoroczny Dzień Kobiet.

W poniedziałek 9 marca panie z gminy Zławieś Wielka obchodziły swoje święto. Każda z uczestniczek została obdarowana przez wójta gminy, Jana Surdykę, czerwoną różą. Zdrowie pań wzniesiono symboliczną lampką szampana. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadał Kazimierz Filasiński, znany muzyk, wodzirej i konferansjer. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i tradycyjnego tortu, ufundowanego przez wójta. W tym roku musiały zostać przygotowane aż dwa ciasta, ponieważ panie tak licznie zjawiły się na imprezie. Łącznie bawiło się około stu mieszkanek. Zostały dla nich zorganizowane konkursy z nagrodami, dotyczące potraw i znanych kobiet. Pojawiły się także stoiska tematyczne. Panie mogły zbadać swój wzrok, dopasować biustonosz do figury, przeanalizować swoje potrzeby kosmetyczne czy zaopatrzyć się w najnowsze produkty znanej marki. Można było nie tylko zakupić bieliznę czy kosmetyki, ale także wygrać w loterii vouchery zniżkowe.

REKLAMA

Jedna z mieszkanek naszej gminy sprzedawała ręcznie wykonaną biżuterię. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczyła na cele charytatywne – opowiada Renata Dobrowolska, dyrektorka Domu Kultury w Górsku. – Panie świetnie się bawiły, panowała bardzo radosna atmosfera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *