Szkolenie z aranżacji ogrodów w gminie Unisław

Box2 Wiadomości

Gmina Unisław zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu, realizowanym w ramach projektu pn.: “Aktywizacja osób dorosłych w ramach ośrodków edukacji LOWE”. Tym razem ruszyła rekrutacja na “Aranżację ogrodów”. Formularze rekrutacyjne można składać do 14 czerwca.

Oferta szkoleń w ramach projektu LOWE skierowana jest do osób dorosłych, zamieszkujących gminę Unisław, zwłaszcza do tych, zmagających się z problemami społecznymi lub ekonomicznymi. Chodzi m.in. o osoby bezrobotne lub z obszarów defaworyzowanych. W projekcie mogą wziąć także udział osoby pracujące, chcące podwyższyć swoje kompetencje.

REKLAMA

Szkolenie z aranżacji ogrodów potrwa 30 godzin dydaktycznych, a zajęcia będą prowadzone w formie stacjonarnej. W szkoleniu mogą wziąć udział pasjonaci ogrodnictwa, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności tworzenia ogrodów i miejsc tematycznych. Uczestnicy szkolenia będą mogli nauczyć się, w jaki sposób ocenić teren pod kątem jego zagospodarowania przestrzennego oraz jakie narzędzia, materiały budowlane, elementy architektoniczne i gatunki roślin wykorzystać, by osiągnąć pożądany efekt.

Formularze rekrutacyjne należy wysłać na adres: anna.musial@unislaw.pl lub złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Unisław.

Projekt LOWE w gminie Unisław jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *