Szkoła w Ostaszewie i ZOZ w Łysomicach czekają na głosy mieszkańców

Box2 Łysomice Wiadomości
Fot. nadesłane

Rozpoczął się Ogólnopolski Konkurs Budowlany pn.: “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. Gmina Łysomice zgłosiła do udziału w konkursie dwie inwestycje: rozbudowę budynków Szkoły Podstawowej w Ostaszewie oraz budowę ZOZ w Łysomicach. Głosy można oddawać on-line do 10 maja.

Celem konkursu jest wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Zgłoszeń mogły dokonywać osoby fizyczne (inwestorzy, wykonawcy, projektanci), a także powiaty, urzędy miasta, instytucje  i deweloperzy. Na liście obiektów do głosowania znalazły się nie tylko budynki mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, ale też mosty, drogi czy całe obszary poddane rewitalizacji.

REKLAMA

Gmina Łysomice zgłosiła do konkursu dwie inwestycje. Pierwszą z nich jest rozbudowa, przebudowa i termomodernizacja istniejących budynków Szkoły Podstawowej wraz z budową sali gimnastycznej przy szkole w miejscowości Ostaszewo. Obiekt oddano do użytku w sierpniu 2020 r. Druga inwestycja, zakończona w grudniu 2020 r., to budowa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Łysomice. Głosy można oddawać on-line do 10 maja. Do tej pory szkoła w Ostaszewie zdobyła 137 głosów, a ZOZ w Łysomicach 301. Dziennie można oddać jeden głos, z jednego adresu e-mail.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.