#szczepimysiępoTężnie – festyn prozdrowotny 4 lipca w Ciechocinku

Box2 Wiadomości
fot. Uzdrowisko Ciechocinek

Wspomnienie największych przebojów Krzysztofa Krawczyka, koncerty bluesowe i rockowe oraz możliwość zaszczepienia się bez rejestracji jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową Pfizer – to i wiele więcej atrakcji zaplanowano w niedzielę 4 lipca od 11:00 w Parku Zdrojowym w Ciechocinku.

Koncerty rozpoczną się o 12:30. Najpierw piosenki Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Daniela Dobraszkiewicza, następnie o 14:00 „Orkiestra na dużym rowerze”, zaś godzinę później wystąpi znany zespół “Zdrowa Woda”. Już od 11:00 będzie można skorzystać ze szczepienia przeciwko koronawirusowi.

REKLAMA

Każdy kto 4 lipca zaszczepi się w punkcie w Parku Zdrojowym, organizowanym przez Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny, będzie mógł od 4 do 11 lipca. za darmo skorzystać z atrakcji „Wodnego Placu Zabaw”. Nie zabraknie też niespodzianek takich jak np. stoisko Wojsk Obrony Terytorialnej czy pokaz sprzętu strażackiego zaprezentowany przez OSP w Wołuszewie. Ciechocinek bierze udział w konkursie na najlepiej zaszczepioną gminę w Polsce, tak więc mieszkańcy będą mogli pomóc zdobyć kilka milionów złotych dla miasta.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.