Szczepimy się z KGW w Bielczynach już jutro

Box2 Gmina Chełmża Wiadomości
fot. ilustracyjne

W najbliższą niedzielę 12 września w Bielczynach będzie można bez rejestracji przyjąć szczepionkę przeciw Covid-19. Punkt szczepień zorganizowany zostanie w ramach akcji „Szczepimy się z KGW” i towarzyszyć mu będzie „Bieg Rodzinny po Zdrowie”.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Gospodyń Wiejskich Kobiety Aktywne Od-Nova Bielczyny. Szczepienia wykonywane będą jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson przy świetlicy wiejskiej w godz. 11.00-16.00 lub do wyczerpania zapasów. Na szczepienia nie trzeba się wcześniej zapisywać.

REKLAMA

W programie wydarzenia przewidziano także wiele atrakcji. To m.in. konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa medycznego, dmuchańce dla dzieci, stoisko kulinarne KGW oraz loteria fantowa dla osób, które się zaszczepią.

„Bieg Rodzinny po Zdrowie” odbędzie się w ramach akcji „Biegamy Razem z Bielczynami”, współfinansowanej w ramach programu „Gmina Chełmża – Zdrowa Gmina”. Uczestnicy wystartują w podziale na kategorie wiekowe, na kilku różnych dystansach. Do przebiegnięcia będzie od 200 m dla dzieci w wieku 4 lat do nawet 3 km w przypadku dorosłych. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *