Szczepienia bez rejestracji w gminie Łysomice

Box2 Łysomice Wiadomości

Gmina Łysomice zachęca niezaszczepionych mieszkańców do włączenia się w realizację Narodowego Programu Szczepień. W każdy piątek lipca w ośrodku zdrowia przy ul. Łąkowej będzie można zaszczepić się bez wcześniejszej rejestracji.

Na szczepienie w ośrodku zdrowia w Łysomicach można zarejestrować się pod numerem telefonu: 508030633 lub 566494590. Osoby niezarejestrowane, które nie mają wyznaczonego konkretnego dnia i godziny szczepienia, także mogą przyjść na szczepienie. Szczepienia dla osób niezarejestrowanych w ośrodku zdrowia przy ul. Łąkowej w Łysomicach odbywać się będą w każdy piątek lipca. Na mieszkańców, którzy zaszczepią się w piątki bez rejestracji czekać będą niespodzianki. Dodatkowo, wśród wszystkich mieszkańców gminy, którzy zaszczepią się w okresie wakacyjnym, raz w tygodniu rozlosowane zostaną nagrody.

REKLAMA

Do tej pory w gminie Łysomice pierwszą dawką zaszczepionych zostało 43,6 proc. mieszkańców, a w pełni zaszczepionych dwoma dawkami jest już 28,9 proc. mieszkańców. Sołectwo, w którym odsetek zaszczepionych osób będzie najwyższy, otrzyma specjalną nagrodę od wójta gminy Łysomice – 100 tys. zł z przeznaczeniem na inwestycje sołeckie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *