Święta tuż, tuż [FELIETON]

Felietony i opinie
Przemysław Termiński, senator RP, fot. Łukasz Piecyk

Wigilie mają to do siebie, że wymagają spotkań i obecności bliskich. Nie wyobrażamy sobie spędzać tego wieczoru w samotności. Choć bardzo często tak się niestety dzieje. Ja lubię spotkania w tym przedświątecznym czasie.

Dlatego właśnie zaprosiłem moich drogich samorządowców i nie tylko na wieczór przy kolędach. Muszę się podzielić moimi przemyśleniami, bo one dotyczą poniekąd Państwa. Wpadli do mnie przyjaciele z Torunia i powiatu toruńskiego.

REKLAMA

Wiecie wszyscy, że uwielbiam przyglądać się pracy samorządowców, a nawet pomagać, jeśli tego chcą. Dlatego pierwsze spotkanie z wybrańcami mieszkańców było dla mnie bardzo ważne. Już teraz muszę Państwa zapewnić, że macie świetnych włodarzy.

U nowego wójta Lubicza Pana Marka Nicewicza widzę dużo pomysłów i chęć dokonania zmian, o których mówił w kampanii. Lubicz to gmina z wielkim potencjałem, dla której warto w całości się poświęcić.

Mimo że Mirosławowi Graczykowi nie udało się utrzymać zasłużonej funkcji starosty, to jednak wiem, że mieszkańcy naszego powiatu oddawali głos na Mirka, będąc przekonanymi o jego kolejnych latach na fotelu szefa powiatu. Na pewno jako radny zrobi wszystko, żeby jak zwykle służyć swoją wiedzą i profesjonalnym doświadczeniem nam wszystkim. Ja osobiście trzymam kciuki również za nowego starostę. Przed nim sporo wyzwań.

Drodzy czytelnicy „Poza Toruń”, tymczasem święta tuż, tuż. Życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia i spokoju. Mocy spotkań z bliskimi i wszelkiej pomyślności w nowym roku 2019! Niech nadchodzące dni przyniosą nam wszystkim długie chwile wytchnienia od codziennych trosk. Niech spełnią się najbardziej skryte marzenia. Do zobaczenia na łamach „Poza Toruń” już za kilkanaście dni!

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *