Świąteczne niespodzianki w gminie Unisław

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu zachęca najmłodszych mieszkańców gminy do wzięcia udziału w świątecznych konkursach z nagrodami. To nie jedyne niespodzianki, jakie szykuje gmina z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Pierwszy konkurs plastyczno-techniczny „Bałwan – nie tylko ze śniegu ulepiony” polega na wykonaniu pracy, dowolną techniką artystyczną, przedstawiającej bałwana. Zdjęcia autorskich prac należy przesyłać do 11 grudnia na adres e-mail: gok@unislaw.pl. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 grudnia. Kolejny konkurs „Jak wyglądają Twoje przygotowania do świąt Bożego Narodzenia?” polega na zrobieniu zdjęcia lub nagraniu krótkiego, 20-sekundowego filmiku, które pokażą, jak wyglądają przygotowania przedświąteczne mieszkańców gminy Unisław. Zdjęcia i filmiki należy wstawić na Facebooka unisławskiego GOK-u pod postem konkursowym lub wysłać na maila: gok@unislaw.pl do 17 grudnia. Na zwycięzców obydwu konkursów czekają atrakcyjne nagrody.

REKLAMA

Gmina Unisław przygotowała dla swoich mieszkańców jeszcze jedną niespodziankę przedświąteczną. Już w połowie grudnia, obok gminnej choinki, pojawi się instalacja świetlna „Kartka świąteczna”. Każdy będzie mógł sobie w tej szczególnej kartce świątecznej zrobić pamiątkowe zdjęcie. To pomysł włodarzy na symboliczne uczczenie w przestrzeni miejskiej świąt Bożego Narodzenia mimo faktu, że z powodów epidemicznych spotkania mikołajkowe i choinkowe musiały zostać odwołane.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.