Starosta toruński nagrodzi sportowców z powiatu. Trwa nabór wniosków

Box2 Powiat toruński Sport
fot. Starostwo Powiatowe w Toruniu

Do 11 lutego w Starostwie Powiatowym w Toruniu można zgłaszać wnioski o wyróżnienie starosty toruńskiego za osiągnięcia sportowe. Jak wygląda ta procedura i kiedy poznamy laureatów?

Już po raz 14. będą wręczane wyróżnienia starosty toruńskiego za osiągnięcia sportowe. Właśnie trwa nabór wniosków. Można je składać w Starostwie Powiatowym do 11 lutego (poniedziałek).

REKLAMA

“O tym, iż powiat toruński może pochwalić się utalentowanymi sportowcami, nie trzeba nikogo przekonywać. Corocznie przyznawanych jest kilkadziesiąt statuetek kajakarzom, kolarzom, piłkarzom czy lekkoatletom. Kto w tym roku otrzyma wyróżnienie za osiągnięcia sportowe? O tym zadecyduje specjalnie w tym celu powołana komisja” – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Toruniu.

Kandydatami do tego wyróżnienia mogą być uczniowie reprezentujący szkołę lub sportowcy reprezentujący kluby sportowe z powiatu toruńskiego. Będą one przyznawane także opiekunom, nauczycielom, trenerom i działaczom, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez zawodników sportowych wyników.

Kandydatów mogą zgłaszać zarówno dyrektorzy szkół, do których uczęszcza uczeń, stowarzyszenia sportowe, radni powiatowi i wójtowie gmin. Z regulaminem możemy zapoznać się na stronie powiatu toruńskiego. Tam także do pobrania jest wniosek, do którego należy załączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcia sportowe.

Wyróżnienia zostaną wręczone na gali, która odbędzie się w czerwcu wraz z podsumowaniem powiatowego szkolnego roku sportowego 2018/2019.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *