Stalowe Anioły. To ostatni tydzień na zgłoszenia

Box2 Samorząd Województwa Wiadomości Województwo
Wręczenie Stalowych Aniołów w ramach jednej z poprzednich edycji, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Został już tylko tydzień na zgłoszenia kandydatów do Stalowych Aniołów, czyli nagród przyznawanych przez samorząd województwa najbardziej wartościowym inicjatywom społecznym. Zgłoszenia przyjmowane są do końca września.

– Praca na rzecz drugiego człowieka to misja. Przyznając doroczne wyróżnienia chcemy promować najciekawsze inicjatywy w tej dziedzinie, nowatorskie osiągnięcia oraz postawy rzetelności i ofiarności wśród pracowników, a także wolontariuszy – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

REKLAMA

Stalowe Anioły to nagroda dla osób indywidulanych i zespołów, które wyróżniają się aktywnością i pomysłowością w pomocy mieszkańcom regionu i mają na koncie najbardziej wartościowe inicjatywy społeczne. Wyróżnieni otrzymają statuetki oraz nagrody finansowe i rzeczowe.

Zgłoszenia kandydatów potrwają do końca września. Zgłaszać ich mogą laureaci poprzednich edycji konkursu oraz przedstawiciele organów administracji rządowej i samorządowej, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz organizacji pozarządowych, kościołów, związków wyznaniowych, działających w zakresie pomocy społecznej.

Wnioski o przyznanie Stalowych Aniołów należy składać w punkcie informacyjno-podawczym w pawilonie przed siedzibą główną Urzędu Marszałkowskiego lub przesłać pocztą na adres Urzędu z dopiskiem “Stalowy Anioł”.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *