SPROSTOWANIE do artykułu “Parking dla tirów i hala magazynowa przy szkole. Mieszkańcy Młyńca protestują”

Lubicz
Fot. Materiały prasowe Gmina Lubicz

Na podstawie art.31a ust. 1 oraz art.32 ustawy Prawo Prasowe publikujemy sprostowanie przesłane do redakcji “Poza Toruń” przez wójta gminy Lubicz, Marka Nicewicza do tekstu Parking dla tirów i hala magazynowa przy szkole. Mieszkańcy Młyńca protestują.

We fragmencie: “Jeszcze dwa lata temu w pobliżu szkoły w Młyńcu miała powstać sala gimnastyczna. Zamiast niej wójt gminy Lubicz, Marek Nicewicz, zdecydował o wynajęciu terenu pod skład budowlany” znalazła się nieprawdziwa informacja, że Wójt Gminy Lubicz zdecydował o wynajęciu terenu pod skład budowlany. Teren, o którym mowa został wydzierżawiony przez Gminę Lubicz na rok z przeznaczeniem na funkcjonowanie tymczasowego parkingu bez prawa do jakiejkolwiek zabudowy.

REKLAMA

9 thoughts on “SPROSTOWANIE do artykułu “Parking dla tirów i hala magazynowa przy szkole. Mieszkańcy Młyńca protestują”

 1. To nie lepiej od razu napisać prawdę? Tylko trzeba sądami straszyć, zeby Poza Torun nie kłamało? Albo rzeczywiście się przekwalifikujcie na gazetkę promocyjną, którą de facto jesteście.

 2. Kiedy sprostowanie pojawi się na fanpage PozaToruń na Facebooku? Bo dziwnym przypadkiem chyba ktoś o tym zapomniał, haha 😉

 3. I bardzo dobrze, niech się tłumaczą. Widzę, że Poza Toruń bardzo negatywnie odnosi się do obecnego wójta, co noe podoba się to wielu mieszkańcom. Szkalowac to takie proste co? Dziwne, że poprzednicy wszystko robi naj, ach i ech…
  Ech, redakcjo…

   1. Poszperałem troszkę w necie. Wydatki na promocję gminy Lubicz – 123 000 zł. Proszę o odpowiedź – – na co? Wystarczy przyjrzeć się kto pisze o gminie pozytywnie – ototorun.pl; Nowości. Tam nie płacicie za przychylność? No jasne.
    A może spójrzmy na wydatki na zadania realizowane przez organizacje pozarządowe. Czy to nie ich szefowie udzielają się na tym forum? MŁYNIEC widzi i nie podda się!!!

 4. Jak im nie płacił, to źle pisali. Proste. Nasz klient, nasz pan. Inni wójtowie płacą z gminnej kasy to są ochy i achy co to nie oni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *