Sprawca śmiertelnego wypadku w Małej Nieszawce aresztowany

112 Box2 Wiadomości Wielka Nieszawka
Fot. KMP Toruń

Kierowca BMW, który spowodował rodzinną tragedię na drodze w Małej Nieszawce trafił na dwa miesiące do aresztu. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 43-letni kierowca opla, jego żona trafiła do szpitala, a dwoje dzieci przekazanych zostało pod opiekę najbliższej rodzinie.

Przypomnijmy, do wypadku doszło w minioną sobotę (22.06) tuż po godz. 23:00 na drodze ekspresowej S-10. Z ustaleń policjantów wynika, że 24-letni kierowca BMW jadący od strony Bydgoszczy w kierunku Torunia podczas wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu marki volkswagen polo zjechał na przeciwny pas ruchu przekraczając linię podwójną ciągłą. Wtedy doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki opel astra. W wyniku tego zdarzenia  43 -letni kierowca  opla astry poniósł śmierć na miejscu, a jego 37- letnia żona trafiła do szpitala. W pojeździe jechało również dwoje dzieci, które nie odniosły poważniejszych obrażeń i trafiły pod opiekę rodziny. Na miejscu wraz z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego pracował Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum. Sprawca pochodzący z województwa mazowieckiego w chwili zdarzenia był trzeźwy.

REKLAMA

Policjanci nadal apelują do wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w tej sprawie i  proszą są o pilny osobisty kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17  lub telefoniczny z  dyżurnym 56 641 23 68 lub 69 bądź z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Toruniu pod numerem 56 641 26 07 lub 09.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *