Spotkanie z bajką. Chełmżę odwiedził Dariusz Łubkowski

Box2 Chełmża Wiadomości
fot. Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmży

Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmży odwiedził autor bajek i wierszy dla dzieci Dariusz Łubkowski. Dzieci mogły dowiedzieć się więcej o pracy pisarza oraz wysłuchać wierszy i bajek. Spotkanie odbyło się 3 marca. 

Dariusz Łubkowski obchodzi dziesięciolecie działalności na rzecz dzieci, toteż jego odwiedziny w przedszkolu były wyjątkowe. Zaproszenie na nie otrzymał także burmistrz Chełmży Jerzy Czerwiński. Odczytał on jedną z bajek, co wzbudziło aplauz ze strony małych słuchaczy. Dyrektorka Przedszkola Miejskiego nr 2 Dorota Kurkowska przeczytała dzieciom wiersz „O śwince, która chciała umieć pływać”.

REKLAMA

Autor został nagrodzony przez burmistrza za działalność na rzecz Chełmży. Otrzymał także podziękowania za dziesięć lat pracy pisarskiej. Odebrał też okolicznościowy medal, a od dzieci – specjalny dyplom. Przedszkolaki zaprezentowały także swoje umiejętności wokalne, śpiewając gościom piosenki. Dariusz Łubkowski otrzymał również prace do kolejnej książki z rąk autorki rysunków do chełmżyńskich bajek, przedszkolanki Krystyny Kwiatkowskiej. 

2 thoughts on “Spotkanie z bajką. Chełmżę odwiedził Dariusz Łubkowski

    1. To jest takie upokarzanie Chełmży przez tych toruńskich pseudodziennikarzy. Przecież tacy mogą tylko mieszkać w Toruniu, ale nie w Chełmży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *