Sportowe podsumowanie weekendu w Toruniu #7

Box2 Sport Wiadomości
fot. Energa Manekin Toruń

Zapraszamy na podsumowanie sportowych wydarzeń w Toruniu, które miały miejsce podczas weekendu (13-15 listopada).

  • Hokeiści grali z ligową czołówką

Hokeiści KH Energi Toruń grali w ten weekend dwa mecze z trudnymi rywalami. W piątek grali na wyjeździe z aktualnym mistrzem Polski, GKS-em Tychy. W tym meczu gospodarze byli zdecydowanie lepsi i wygrali 4:1. W niedzielę natomiast Torunianie podejmowali u siebie zajmująca trzecie miejsce w tabeli Re-Plast Unię Oświęcim, którą pokonali 4:0.

REKLAMA

  • Koszykarze AZS-u rozbici u siebie

AZS UMK PBDI Toruń przegrał u siebie z MKKS-em Żak Koszalin 61:93. Najskuteczniejszym graczem toruńskiej drużyny był Jakub Kondraciuk, który zdobył 11 punktów. Była to już 4 porażka AZS-u w tym sezonie.

  • Kolejne porażki siatkarzy i siatkarek AZS-u

Zarówno siatkarze, jak i siatkarki AZS-u UMK Toruń odnieśli w ten weekend swoje szóste ligowe porażki i wciąż pozostają bez zwycięstwa w tym sezonie. Kobiety uległy na wyjeździe Szamotulaninowi Szamotuły 1:3, mężczyźni natomiast przegrali u siebie z Czarnymi Rząśnia 0:3.

  • Trzecie z rzędu zwycięstwo TAF Toruń

Toruńscy futsaliści podtrzymali dobrą serię i wygrali trzecie spotkanie z rzędu. Tym razem pokonali na wyjeździe LZS Dragon Bojano 6:4. Obecnie TAF Toruń zajmuje ósme miejsce w tabeli 1 Ligi Futsalu.

  • Kolejny remis Pomorzanina

Piłkarze KS Pomorzanin Toruń zremisowali u siebie 0:0 z Kotwicą Kołobrzeg. Był to już szósty remis toruńskiej drużyny w tym sezonie. Tylko Elana Toruń dzieli się z rywalami punktami w tym sezonie równie często.

  • Start Toruń przegrał w Głogowie

Piłkarze Startu Toruń przegrali na wyjeździe z Orłem Głogowo 0:2 i zajmują już odległe 12. miejsce w tabeli toruńskiej grupy A klasy. O punkt za Startem jest LZS Świedziebnia, a ostatnie miejsce zajmuje Piast Łasin, który przegrał wszystkie 12 meczów tego sezonu.

  • Drugie miejsce prezesa Energi Manekin

W ten weekend w Zielonej Górze odbyła się 2. edycja Grand Prix Weteranów w tenisie stołowym. Drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej zajął prezes Energi Manekin Toruń, Krzysztof Piotrowski.

  • TOP16 bez dużej roli Torunian

W weekend odbył się Turniej Lotto TOP16 w tenisie stołowym. Udział w nim wzięli dwaj zawodnicy Energi Manekin Toruń – Damien Węderlich i Konrad Kulpa. Drugi z nich zajął 11. miejsce, a pierwszy z wymienionych uplasował się tuż za nim.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *