Sportowe podsumowanie weekendu w Toruniu #26

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

26. sportowe podsumowanie weekendu w naszym wykonaniu zostało przesunięte o jeden dzień ze względu na Poniedziałek Wielkanocny. Zobaczcie, co ciekawego działo się w sporcie w ten świąteczny weekend.

  • Wrócili w dobrym stylu

W niedzielę 4 kwietnia eWinner Apator Toruń zainaugurował sezon 2021. Był to pierwszy mecz torunian po powrocie do Ekstraligi. Podopieczni Tomasza Bajerskiego na inaugurację mierzyli się z Falubazem Zielona Góra, który wymieniany jest w gronie drużyn, które będą walczyły z Apatorem o miejsca 5-7. Torunianie spisali się bardzo dobrze i pokonali u siebie drużynę z Zielonej Góry 51:39. Punkty dla torunian zdobywali: Paweł Przedpełski 11+1, Jack Holder 10+2, Chris Holder 10, Adrian Miedziński 9+1, Robert Lambert 5+2, Krzysztof Lewandowski 4+1, Karol Żupiński 2+2. Najwięcej punktów dla gości zdobyli Max Fricke (13+1) i Patryk Dudek (13).

REKLAMA

  • Wysoka porażka TAF-u

Zawodnicy TAF-u Toruń w sobotę 3 kwietnia mierzyli się na wyjeździe z We-Met Futsal Club. Podopieczni trenera Michała Suchockiego przegrali to spotkanie 3:9. Bramki dla torunian zdobywali: Mateusz Kończalski x2 i Kamil Domański. Była to dziewiąta porażka torunian w tym sezonie 1 Ligi Futsalu, w której zajmują 6. miejsce z dorobkiem 41 punktów po 24 meczach.

  • Dwóch z nominacjami

Dwaj zawodnicy FC Toruń zostali nominowani do nagrody zawodnika marca w Futsal Ekstraklasie. Pierwszym z nich jest Kamil Naparło, który w ubiegłym miesiącu zachował dwa czyste konta. Drugim nominowanym jest Remigiusz Spychalski, który w marcu zdobył 4 bramki i zaliczył jedną asystę. Głosować można pod tym postem.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.