„Śniadanie Mistrzyń – Sport jest Kobietą” nowy projekt Fundacji Otylii Jędrzejczak

Box2 Sport Wiadomości
fot. Paweł Skraba

24 listopada w Bydgoszczy będzie miała premiera nowego projektu Fundacji Otylii Jędrzejczak pod tytułem “Śniadanie Mistrzyń – Sport jest Kobietą”. Jest on skierowany do kobiet.

Czym jest “Śniadanie Mistrzyń”? To zajęcia edukacyjno-sportowe, podczas których bardzo duży nacisk kładziony będzie na motywację.

REKLAMA

“Zajęcia sportowe kierowane nie tylko do dzieci, ale przede wszystkim do mam. To jest projekt, który łączy pokolenia. Mama, babcia córka – zachęcamy do tego, aby aktywnie i zdrowo spędzały czas, ale także, żeby wzajemnie się motywowały” – mówi Otylia Jędrzejczak.

Z uwagi na obecnie panującą epidemię koronawirusa zajęcia będą odbywały się online. W ich trakcie będzie można ćwiczyć z trenerką personalną, wysłuchać opinii dietetyczki i psychologa sportowego. Dodatkową atrakcją będzie możliwość spotkania z jedyną polską mistrzynią olimpijską w pływaniu, Otylią Jędrzejczak.

W spotkaniach będą brały udział znane sportsmenki. W pierwszej odsłonie udział wezmą:

  • wioślarka, mistrzyni olimpijska z Rio, Magdalena Fularczyk-Kozłowska,
  • zapaśniczka, brązowa medalistka igrzysk w Pekinie, Agnieszka Wieszczek-Kordus,
  • szpadzistka, mistrzyni świata i Europy, Danuta Dmowska-Andrzejuk.

“Jeżeli nasze uczestniczki będą się czuły dobrze psychicznie i fizycznie, to Śniadanie Mistrzyń będzie na najwyższym poziomie” – podsumowuje Otylia Jędrzejczak.

Zarejestrować się na wydarzenie możecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *