Śmiertelny wypadek w Dobrzejewicach. Dachowała osobówka [AKTUALIZACJA]

112 Box2 Wiadomości

Dziś nad ranem na DK nr 10 w Dobrzejewicach doszło do poważnego wypadku. Dachował samochód osobowy, a jego kierowca zginął na miejscu. Innych poszkodowanych nie było, a do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp OSP.

Samochód dachował na 324 km DK nr 10 w miejscowości Dobrzejewice w gminie Obrowo ok. godz. 5.10 w środę 11 sierpnia. W akcji uczestniczył zastęp OSP Dobrzejewice. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon kierującego pojazdem. Innych poszkodowanych nie było.

REKLAMA

Kierujący w trakcie dachowania wypadł z pojazdu i niestety zginął na miejscu. Strażacy z OSP Dobrzejewice zabezpieczają teraz miejsce zdarzenia, swoje czynności prowadzi także policja – informował dziś rano kpt. Przemysław Baniecki z KM PSP Toruń.

[AKTUALIZACJA godz. 12.00]

Autem marki Ford Focus kierował 34-latek. Policjanci pracują nad ustaleniem przyczyn, dla których zjechał on z drogi i dachował. W związku z tym proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

Tagged

2 thoughts on “Śmiertelny wypadek w Dobrzejewicach. Dachowała osobówka [AKTUALIZACJA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *