Śmiertelnie potrącił motocyklistę. Zbiegł z miejsca wypadku

112 Box2
Fot. Łukasz Piecyk

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy poszukują sprawcy śmiertelnego potrącenia motocyklisty. Kierowca samochodu marki nissan, po zdarzeniu, oddalił się z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek, 9 sierpnia, o godz. 15.15 w Chrośnie (gm. Solec Kujawski). Kierujący prawdopodobnie zielonym Nissanem Almera, podczas manewru wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z motorowerzystą. W wyniku uderzenia kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. Pasażer pojazdu został ranny.

REKLAMA

– Kierujący nissanem oddalił się z miejsca wypadku i odjechał w kierunku Dąbrowy Wielkiej – czytamy w komunikacie policji. – Osoba prowadząca samochód to mężczyzna, natomiast na miejscu pasażera siedziała kobieta w ciemnych włosach upiętych w kucyk. Na sobie miała koszulkę koloru różowo-czerwonego.

Pojazd posiada charakterystyczne uszkodzenia: rozbity prawy reflektor, kierunkowskaz i tylni zderzak.

– Świadków tego zdarzenia i osoby mogące przyczynić się do rozpoznania sprawcy wypadku prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym KMP w Bydgoszczy pod nr 523725501 lub nr alarmowym 112 – apelują funkcjonariusze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *