Seniorzy z Obrowa wezmą udział w Przeglądzie Chórów Senioralnych

Obrowo Wiadomości
fot. Pixabay

W sali sportowej Zespołu Szkół w Obrowie odbędzie się 4. edycja Przeglądu Chórów Senioralnych. Wydarzenie, które od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, odbędzie się 5 października o godz. 11.00.

Gospodarzem wydarzenia będzie Klub Seniora „Sami Swoi”, który na scenie pojawi się jako pierwszy. Następnie swoje muzyczne zdolności zaprezentują goście. Kogo możemy się spodziewać?

REKLAMA

Do 20 września zgłosiło się 12 zespołów. Spodziewamy się około 20 grup z całego regionu. Pojawi się pięć chórów z gminy Lubicz, będzie reprezentacja Łochowa, Rypina i wielu innych miejscowości. Wszyscy się znamy, ponieważ regularnie zapraszamy się na podobne przeglądy-mówi Grzegorz Filut.

Wydarzenie ma przede wszystkim zintegrować środowisko seniorów oraz nakłonić ich do dyskusji o sztuce. To także doskonała okazja do wymiany doświadczeń muzycznych. Organizatorzy Przeglądu Chórów Senioralnych zapewnią wszystkim uczestnikom ciepły posiłek. W jego trakcie przygrywać będzie Osiecka Kapela Ludowa. Nie zabraknie również ciast, wypieczonych przez członków Klubu Seniora „Sami Swoi”.

Uczestnicy przeglądu na zakończenie otrzymają podziękowania i symboliczną statuetkę. Choć spotkanie nie ma charakteru rywalizacji, po cichu wzajemnie się oceniamy. Jednak nie ma tu złych opinii, jest zaś mnóstwo ciepłych słów, bo tu każdy jest zwycięzcą-dodaje Grzegorz Filut.

W latach ubiegłych Przeglądy Chórów Senioralnych zgromadziły kilkuset uczestników. Większość zespołów prezentowała utwory własne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o wzięciu udziału w naszym wydarzeniu. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mnóstwo dobrej muzyki i wiele pozytywnych emocji. Jak śpiewać, to tylko w Obrowie!-podsumowuje organizator.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *