Samochód zmiażdżony przez ciężarówkę. Tragedia na krajowej “dziesiątce” [ZDJĘCIA]

112
Fot. OSP Solec Kujawski

Do wypadku z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego doszło kilka minut po godz. 5.00. Z pierwszych relacji OSP Solec Kujawski wynika, że kierujący pojazdem osobowym, który wjechał pod TIRa, nie miał szans na przeżycie.

W trakcie akcji ratunkowej ciężarówka stanęła w ogniu. Działania przerodziły się w akcję gaśniczą. Na miejscu pracowało łącznie 8 zastępów straży pożarnej. DK nr 10 jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Policja wyznaczyła objazdy.

2 thoughts on “Samochód zmiażdżony przez ciężarówkę. Tragedia na krajowej “dziesiątce” [ZDJĘCIA]

  1. Jeżdżę tą droga od kilkunastu lat, nigdy nie miałem sytuacji w której doszło by do ryzyka wypadku/kolizji bo mam głowę na karku i nie robię wszystkiego za wszelka cenę. Faktem jest jednak to że ilość jeżdżących tam aut ciężarowych jest ogromna, natomiast wyobraznia kierowców aut osobowych spelza ponizej krytyki. Jada na zderzaku, wyprzedzanie na ostatnie centymetry, brawura. Sami sie proszą o taki los. Nikt nie każe im jeździć w taki nie inny sposób. Nie ma miejsca to nie wyprzedzam i koniec. W takich przypadkach, frustrację wywołaną mozolna jada aut ciężarowych trzeba schować w kieszeń i cierpliwie poczekać na możliwość wyprzedzenia w bezpieczny sposób.

    Na zdjeciu moim zdaniem kierowca ciężarówki uciekal w las, więc sposób wyprzedzania przez auto osobowe mówi sam za siebie. O ile bylo tak jak na zdjęciu to wygląda.

    Oczywiscie szkoda człowieka, szczere kondolencje dla rodziny, ale ludzie włączcie myslenie. Nowsze mocniejsze auto z milonem systemów bezpieczeństwa nie uratuje Wam tylka jak wyłączony macie mózg

    1. Ja jezdze od 31 lat i uwierz sa sytuacje kiedy glowa na karku nie pomoze, np. wyskakujacy z krzakow jelen lub inny kierowca wjezdzajacy w Ciebie itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *