Samochód najechał na leżącego mężczyznę w Rogówku. Policja prosi o pomoc

112 Box1 Lubicz Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W niedzielę 28 lutego w Rogówku doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kieroca Peugeota najechał na leżącego na drodze mężczyznę. Na miejsce wezwano pogotowie, jednak nie udało się go uratować.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 28 lutego ok. godz. 18:00 w Rogówku. 30-letni kierowca Peugeota 208, jadący DK nr 15 od strony Gronowa w kierunku Torunia, najechał na ok. 50-letniego mężczyznę. Ofiara to osoba, która posiadała brodę i jasne, siwiejące włosy.

REKLAMA

– W chwili zdarzenia ubrany był w czarny  długi płaszcz sięgający do połowy łydki, intensywnie niebieską  bluzkę z kilkucentymetrowymi czarnymi,  poprzecznymi pasami  i przy nich biegnącym węższy białym paskiem.  Na bluzce widoczny  numer 9. Na sobie mężczyzna miał również ciemne spodnie i  czarne buty  typu  mokasyn z wiązaniem. Sznurowadła są również koloru  czarnego – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, Oficer prasowy KMP w Toruniu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerami 47 754 26 07, 47 754 21 69 lub dyżurnego KMP w Toruniu  47 754 23 69.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *