Rymem o bezpieczeństwie. Trwa konkurs dla dzieci rolników

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Do ułożenia rymowanek o tematyce bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym zapraszają organizatorzy konkursu  adresowanego do dzieci rolników. Prace nadsyłać można do końca sierpnia.

”Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!” to konkurs przygotowany przez KRUS, z myślą o propagowaniu bezpiecznych zachowań w gospodarstwach rolnych. Do udziału zaproszone są dzieci w wieku od 11 do 14 lat, których przynajmniej jeden z rodziców posiada w KRUS ubezpieczenie. Zadanie polega na ułożeniu rymowanki liczącej nie więcej niż kilkanaście wersów (ale nie mniej niż 5), dotyczącej kwestii związanych z bezpieczeństwem na wsi, promowania prawidłowych nawyków i unikania niebezpiecznych zachowań. 

REKLAMA

Podpisaną pracę z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do końca sierpnia pod adres rymowanka(at)krus.gov.pl, w temacie wpisując “Konkurs na rymowankę – imię i nazwisko dziecka”. Pracę zgłasza ubezpieczony rodzic. Autorzy 20 najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe o wartości około 300 zł. Na stronie krus.gov.pl dostępny jest pełny regulamin konkursu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *