Ruszyły zapisy na Chełmżyński Półmaraton i Chełmżyńską Dziesiątkę

Box2 Chełmża Powiat toruński Sport
Fot. Łukasz Piecyk

Trwa jeszcze zima, ale warto już pomyśleć o wiośnie i wrócić do sportu. Stałym punktem w kalendarzu każdego biegacza są na pewno Chełmżyński Półmaraton i Chełmżyńska Dziesiątka. Właśnie ruszyły zapisy na obydwie imprezy, które odbędą się 1 maja. Warto się do nich solidnie przygotować. 

Trasa Chełmżyńskiego Półmaratonu pobiegnie wokół Jeziora Chełmżyńskiego. Pobiegniemy z Chełmży przez: Małą Grzywnę – Mirakowo – Sławkowo – Zalesie – Pluskowęsy – i z powrotem do Chełmży.

REKLAMA

Przewidziany limit czasu na pokonanie całej trasy to 3 godziny. Start 1 maja o godz. 10.00 na ul. Chełmińskiej, na wysokości posesji nr 17. Kwadrans później – o godz. 10.15 – z tego samego miejsca wystartuje Chełmżyńska Dziesiątka. Uczestnicy pobiegną najpierw ul. Chełmińską do ul. 3 Maja, a dalej drogą nr 551 i.649 do miejscowości Pluskowęsy. Powrót tą samą trasą.

Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną na trasie obydwu biegów i mecie. Będą też punkty odżywcze i z napojami. Elektroniczne zapisy oraz regulaminy dostępne są na stronie internetowej:

https://elektronicznezapisy.pl/event/3447.html.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *