Ruszyły przygotowania w sztabie WOŚP w Unisławiu

Wiadomości
Unisław brał udział w 28. Finale WOŚP. Fot. nadesłane

Zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania w sztabach w całej Polsce już ruszyły. Nie inaczej jest w sztabie WOŚP w Unisławiu.

Przygotowania do 29. „Finału z głową!” w unisławskim sztabie WOŚP idą pełną parą. Na chwilę obecną wysiłki sztabowców skupiają się na zrekrutowaniu odpowiedniej liczby wolontariuszy. Nabór trwa do 15 grudnia i odbywa się on-line za pośrednictwem specjalnych kodów TOKEN. Organizatorzy zapewniają, że zbiórka pieniędzy w tej edycji będzie odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemicznego. A jakich atrakcji mogą spodziewać się mieszkańcy?

REKLAMA

– Jesteśmy w trakcie opracowywania szczegółów. Zapewne nasz finał w dużej części odbędzie się w internecie. Zamierzamy przygotować równie atrakcyjne licytacje, jak w poprzednich latach, jednak będziemy je prowadzić on-line. Prosimy, aby przedmioty i vouchery na licytacje przynosić do biblioteki. Licytować będziemy także złote serduszko WOŚP. Chcielibyśmy, aby na scenie wystąpił m.in. zespół Myasta, który jest blisko związany z naszą gminą – wymienia Paweł Marwitz, szef sztabu WOŚP Unisław.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *