Rusza rekrutacja do żłobka “Bajkowa Kraina” w Czernikowie

Box2 Czernikowo Wiadomości

Rozpoczął się nabór dzieci pomiędzy ukończonym 20. tygodniem życia a 3. rokiem życia na rok szkolny 2021/2022 do żłobka “Bajkowa Kraina” w Czernikowie. Dokumenty rekrutacyjne przyjmowane będą do 23 lipca w Urzędzie Gminy Czernikowo lub bezpośrednio w żłobku.

Żłobek “Bajkowa Kraina” w Czernikowie został oficjalnie otwarty 15 grudnia 2020 r. Inwestycja była długo wyczekiwana przez mieszkańców gminy. Obiekt obejmuje dwie sale pobytu dziennego, szatnie, sanitariaty, kuchnię, magazyny, a także pomieszczenia socjalne, pedagogiczne i techniczne. Przed żłobkiem znajduje się parking oraz taras i plac zabaw. W budynku zastosowano pompę ciepła i panele fotowoltaiczne. Na uwagę zasługuje także nowoczesne wyposażenie, m.in. interaktywne zabawki edukacyjne i urządzenia do edukacji sensorycznej. Przy pierwszej rekrutacji wolne miejsca dla dzieci bardzo szybko się zapełniły, co tylko dowodzi dużego zainteresowania usługami opiekuńczymi dzieci do lat 3 w gminie Czernikowo.

REKLAMA

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 28 czerwca 2021 r. i potrwa do 23 lipca 2021 r. Dokumenty rekrutacyjne przyjmowane będą w Biurze Rekrutacji w Urzędzie Gminy Czernikowo lub w Żłobku ,,Bajkowa Kraina” w Czernikowie. Można je także wysłać elektronicznie na adres: info@czernikowo.pl lub zlobek@czernikowo.pl. Do dokumentów należy dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej (z CEIDG), zaświadczenie o zarejestrowaniu jako osoba bezrobotna lub w przypadku braku rejestracji w PUP oświadczenie osoby biernej zawodowo.

Więcej informacji i formularze dokumentów tutaj.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *