Ruszyła loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Do wygrania atrakcyjne nagrody

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Laptopy, tablety i dyski przenośne mogą wygrać osoby, uczestniczące w Powszechnym Spisie Rolnym za pośrednictwem interaktywnej aplikacji. Losowanie nagród będzie można oglądać on-line.

Udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest obowiązkowy dla wszystkich właścicieli gospodarstw. Dane zbierane są przez rachmistrzów, ale rolnicy mogą także spisać się samodzielnie na dedykowanej stronie. Wszystkie osoby, które do spisu wykorzystały interaktywną aplikację, mogą wziąć udział w loterii. Przygotowano ponad 500 nagród do wygrania, m.in. laptopy, tablety i dyski przenośne. Losowania nagród odbędą się 20 października, 3 listopada i 23 listopada, a ich transmisję będzie można oglądać on-line na kanałach społecznościowych Głównego Urzędu Statystycznego.

REKLAMA

Jak wziąć udział w loterii? Po spisaniu się na stronie Powszechnego Spisu Rolnego, każdy uczestnik otrzyma kod. Trzeba go zarejestrować w formularzu na stronie loterii.

Powszechny Spis Rolny potrwa do 30 listopada 2020 r.

Tagged

1 thought on “Ruszyła loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Do wygrania atrakcyjne nagrody

  1. Czyli ten kto się wcześniej wywiązał z obowiązku, został ukarany i nie może wziąć udziału w konkursie ? Coś mi tu śmierdzi. Nagrody pewnie powędrują do rodziny polityków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *