Ruszył konkurs fotograficzny “Wiosenne wyzwanie z Ziemią Gotyku”

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Lokalna Grupa Działania Ziemia Gotyku ogłosiła w poniedziałek 12 kwietnia konkurs fotograficzny “Wiosenne wyzwanie z Ziemią Gotyku”.

W konkursie, do którego zdjęcia można przesyłać do 6 czerwca 2021 roku chodzi o zrobienie wiosennego zdjęcia na obszarze LGD Ziemia Gotyku. Mapę obszaru znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

W konkursie wziąć mogą dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat, zamieszkałe na obszarze LGD Ziemia Gotyku. Zdjęcie wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na adres mailowy: biuro@ziemiagotyku.com. Głosowanie potrwa od 7 do 14 czerwca do godz. 8.00.

Regulamin, który dostępny jest TUTAJ, mówi, że konkurs będzie podzielony na dwie kategorie wiekowe: 7-12 i 13-16 lat. W obu kategoriach nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca będzie kamera sportowa. Różnią się tylko nagrody za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w poszczególnych kategoriach.

W młodszej kategorii wiekowej osoba, która zajmie drugie, miejsce otrzyma bon o wartości 150 złotych do sklepu SMYK. Osoba, która znajdzie się na najniższym stopniu podium także otrzyma bon do tego sklepu, ale o wartości 100 złotych.

W przypadku kategorii wiekowej 13-16 lat bony za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca będą o takiej samej wysokości, jak w przypadku drugiej kategorii, ale będą one upoważniały do zakupów w sklepie EMPIK.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.