Ruszają zapisy do klubu młodzieżowego

Gmina Chełmża
fot. pixabay

Klub młodzieżowy w Głuchowie swoją działalność rozpocznie od początku listopada. Zlokalizowany zostanie w miejscowej bibliotece gminnej. W harmonogramie klubu zaplanowano wiele kreatywnych zajęć, m.in. lekcje angielskiego, zajęcia z robotyki, gry i zabawy edukacyjne, poradnictwo psychologiczne. Odbędą się również spotkania wyjazdowe i dwie wycieczki. 

Zajęcia w klubie potrwają do lutego 2020 r., a odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 15.00-19.00. Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat. 

REKLAMA

Celem klubu jest zaoferowanie młodym mieszkańcom miejsca, w którym oprócz możliwości zawarcia przyjaźni z rówieśnikami, będą mogli spędzać wolny czas, rozwijając swoje zainteresowania. Klub będzie jedynym w gminie miejscem wsparcia dziennego. Zapisów na zajęcia można dokonywać do 30 października. 

Klub powstał w ramach realizacji projektu pt. „Utworzenie Klubu Młodzieżowego w Głuchowie” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RLKS projektu grantowego pt. Lokalne Ośrodki Włączenia Społecznego Ziemi Gotyku. Wartość projektu wyniosła około 32 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *