Ruszają zapisy do klubu młodzieżowego

Gmina Chełmża
fot. pixabay

Klub młodzieżowy w Głuchowie swoją działalność rozpocznie od początku listopada. Zlokalizowany zostanie w miejscowej bibliotece gminnej. W harmonogramie klubu zaplanowano wiele kreatywnych zajęć, m.in. lekcje angielskiego, zajęcia z robotyki, gry i zabawy edukacyjne, poradnictwo psychologiczne. Odbędą się również spotkania wyjazdowe i dwie wycieczki. 

Zajęcia w klubie potrwają do lutego 2020 r., a odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 15.00-19.00. Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat. 

REKLAMA

Celem klubu jest zaoferowanie młodym mieszkańcom miejsca, w którym oprócz możliwości zawarcia przyjaźni z rówieśnikami, będą mogli spędzać wolny czas, rozwijając swoje zainteresowania. Klub będzie jedynym w gminie miejscem wsparcia dziennego. Zapisów na zajęcia można dokonywać do 30 października. 

Klub powstał w ramach realizacji projektu pt. „Utworzenie Klubu Młodzieżowego w Głuchowie” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RLKS projektu grantowego pt. Lokalne Ośrodki Włączenia Społecznego Ziemi Gotyku. Wartość projektu wyniosła około 32 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.