Rusza konkurs plastyczny w gminie Obrowo

Box2 Obrowo Wiadomości
fot. Urząd Gminy Obrowo

Konkurs plastyczny jest kontynuacją konkursu recytatorskiego „O koronawirusie na poważnie i na wesoło”, który został rozstrzygnięty w styczniu. W związku z tym nosi tę samą nazwę.

Prace konkursowe mają być ilustracjami do tekstów, które wpłynęły na konkurs literacki. Wszystkie teksty znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Kontynuacja konkursu literackiego związana jest z propozycją komisji oceniającej prace literackie dotyczącą wydania książki z tekstami, na którą wójt Andrzej Wieczyński przystał.

– Obecna sytuacja epidemiczna jest dla naszej gminy, dla społeczeństw, bezprecedensowa. Publikacja, którą przygotujemy, będzie znakiem czasów, zapisem naszych zmagań, pamiątką dla przyszłych mieszkańców Obrowa. Zadbamy, aby znalazła się w każdej gminnej i szkolnej bibliotece i trafiła do zainteresowanych – zapowiada wójt Andrzej Wieczyński cytowany na stronie gminy.

Konkurs plastyczny podzielony jest na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej z nich udział wezmą dzieci i młodzież do lat 15, a w drugiej od 16 lat i osoby dorosłe.

Prace należy nadesłać pocztą do 31 marca b.r. z dopiskiem: „O koronawirusie na poważnie i na wesoło…” na adres:
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie, ul. Aleja Lipowa 29, 87-126 Obrowo.

W razie pytań należy kontaktować się z panią Eweliną Mytlewską pod numerem: 697083076.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.