Rusza kolejny tydzień z e-Szkołą. Co nas czeka?

Box2 Samorząd Województwa Wiadomości Województwo
Zajęcia historii prowadzone przez Szymona Wiśniewskiego, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła rozpoczęła kolejny tydzień nadawania. Zajęcia kierowane są głównie do uczniów przygotowujących się do egzaminów końcowych, ale z oferty skorzystać może każdy. Co przygotowano na ten tydzień?

Pomysł powstania Kujawsko-Pomorskiej e-Szkoły był odpowiedzią na zamknięcie szkół z powodu wybuchu pandemii. Jej początki sięgają marca ubiegłego roku. Projekt spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że transmisje kontynuowano nawet w wakacje. Od nowego roku szkolnego zmieniono nieco formułę – wynikało to z faktu powrotu do nauczania stacjonarnego. Teraz w ofercie znajdują się zajęcia popołudniowe, które poszerzają zainteresowania i pomagają w przygotowaniu do egzaminów.

REKLAMA

– Nasza e-Szkoła zyskała dużą popularność. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy i podziękowań, e-lekcje okazały się pomocą dla uczniów w przygotowaniach do matury i egzaminu ósmoklasisty. Od nowego roku szkolnego kontynuujemy projekt w trochę zmienionej formule – mówi marszałek województwa Piotr Całbecki.

Plan zajęć w tym tygodniu (8-12.02).

Lekcje można oglądać na czterech kanałach:

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.