Rusza kolejna edycja konkursu “Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego”

Box2 Powiat toruński Wiadomości
fot. powiatorunski.pl

Można już zgłaszać kandydatów do kolejnej edycji konkursu „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego”, który ma na celu promowanie i docenianie działalności tych osób, które poświęcają swój czas na rzecz drugiego człowieka i swoich społeczności lokalnych.

Do konkursu zgłosić można pełnoletnie osoby lub zespół osób, które w szczególny sposób wyróżniają się w działalności społecznej na rzecz mieszańców powiatu, na przykład podejmują nieodpłatnie działania na rzecz innych, skutecznie walczą z problemami społecznymi lub im zapobiegają, są pomysłodawcami i organizatorami działań, akcji oraz przedsięwzięć społecznych. Komisja konkursowa przy ocenie kandydatów zwróci szczególną uwagę m.in. na skuteczność podejmowanych działań, kreatywność, pomysłowość oraz na umiejętność angażowania w tę działalność innych osób nawiązywania współpracy.

REKLAMA

Termin na nadsyłanie zgłoszeń mija 15 listopada. Należy to zrobić drogą pocztową, przesyłając kartę (dostępną tutaj: https://powiattorunski.pl/plik,47157,karta-zgloszenia.docx ) na adres: Starostwo Powiatowe w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, 87-100 Toruń, z dopiskiem “Społecznik Roku…”. Kandydatów do konkursu zgłaszać mogą instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz pełnoletni mieszkańcy powiatu. Na zwycięzcę czeka statuetka oraz nagroda rzeczowa. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się podczas Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj: https://powiattorunski.pl/plik,47156,regulamin-konkursu-spolecznik-roku.pdf

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.