Rozbudzeni – Rozmarzeni na chełmińskim rynku. Co będzie się działo?

Box2 Wiadomości

Fundacja Green Team i Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Manowce z udziałem Lokalnej Grupy Działania Chełmno zapraszają mieszkańców Chełmna i okolic na wydarzenie pn.: “Rozbudzeni – Rozmarzeni, czyli brygada RR na chełmińskim Rynku”, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Start wydarzenia w niedzielę 13 czerwca o 16.00. Na uczestników czeka wiele atrakcji. Zabawa rozpocznie się pokazem tańca w wykonaniu chełmińskiej młodzieży, a następnie zaplanowany jest koncert gwiazd z programu The Voice of Poland oraz “piosenka na życzenie”. Wystąpią Nicole Kulesza i Piotr Tłustochowicz wraz z zespołem.

REKLAMA

Wydarzeniu towarzyszyć będzie aukcja charytatywna, wspierająca leczenie Arka Urbańskiego – małego chełmińskiego bohatera, który urodził się z wadą serca. Aukcja wspierana jest m.in. przez uczestników i realizatorów projektów z LGD Chełmno, którzy przygotowali przepiękne dary.  Elementem aukcji charytatywnej jest także “piosenka na życzenie”. Jeśli wraz ze znajomymi macie wspólny kawałek, przywołujący wspólne chwile lub chciałbyś dedykować ulubiony kawałek ukochanej osobie, będzie to możliwe podczas niedzielnego wydarzenia Rozbudzeni – Rozmarzeni – informują organizatorzy.

Nie zabranie także konkursów z nagrodami dla małych i dużych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *