Rowerem przez gminy Obrowo, Lubicz i Czernikowo. Zbliża się międzygminny rajd

Box2 Czernikowo Lubicz Obrowo Wiadomości
fot. Pixabay

Międzygminny Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się w niedzielę 27 września. Pasjonaci dwóch kółek będą ruszać ze Złotorii, Czernikowa i Obrowa do Daglezjowego Dworu w Sąsiecznie. Na mecie na uczestników będą czekać dodatkowe atrakcje.

Trasa ze Złotorii do Sąsieczna będzie liczyć 20 km, z Obrowa do Sąsieczna 6 km i z Czernikowa do Sąsieczna 5 km. Startujący ze Złotorii ruszają z parkingu przy szkole o 12:00, z Czernikowa o 12:30 sprzed pomnika 700-lecia, a z Obrowa o 12:30 z parkingu przy szkole podstawowej. Meta to restauracja Daglezjowy Dwór. Na wszystkich uczestników czekać będą kiełbaski z grilla, napoje i dodatkowe atrakcje, jak strzelanie z łuku czy bomber ball.

REKLAMA

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w rajdzie? Po prostu zjawić się o odpowiedniej godzinie na miejscu zbiórki. Nieletni poniżej 16. roku życia mogą jechać tylko z rodzicami, a nieletni, którzy ukończyli 16. rok życia muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców na udział w rajdzie. Organizatorzy zalecają jazdę w kaskach. Rower musi być sprawny technicznie, na trasie nie można wyprzedzać ani się ścigać. Nie można też oczywiście spożywać alkoholu i zbaczać z ustalonej trasy.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Radnych Kurs na Obrowo.

Tagged

1 thought on “Rowerem przez gminy Obrowo, Lubicz i Czernikowo. Zbliża się międzygminny rajd

  1. Brawo Obrowo! Na swojej stronie Lubicz pisze, jakby to oni coś tu zbudowali. NICZEGO ten wujt nie zbudował. I nie zbuduje!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *