Rolniku, sprzedawaj bez pośredników

Box2 Obrowo
Mat. organizatora

Projekt „Kupuj od rolnika – aktywizacja rynkowa rolników w Polsce” ma na celu popularyzację wiedzy na temat zasad oraz efektywnych sposobów prowadzenia bezpośredniej sprzedaży produktów przez rolników, szczególnie w postaci rolniczego handlu detalicznego. Dzięki nowym technologiom i odpowiedniej organizacji sprzedawców rolniczy handel detaliczny ma szansę stać się istotnym elementem obrotu żywnością w naszym kraju.

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Analiz Cegielskiego. Instytucja postrzega formę sprzedaży bezpośredniej jako wartościowa nie tylko w wymiarze gospodarczym, ale także społecznym. Dzięki wsparciu Darczyńcy – Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” – mamy możliwość przyczynić się do rozwoju rolniczego handlu detalicznego w Polsce.

REKLAMA

Podczas szkolenia będzie można poznać:
* przepisy regulujące wykonywanie rolniczego handlu detalicznego i zasad opodatkowania takiej sprzedaży
* metody marketingowe i sprzedażowe, które pozwalają skutecznie dotrzeć do klientów z produktem spełniającym ich oczekiwani

Szkolenie poprowadzi doświadczony prawnik oraz specjaliści
w zakresie marketingu i sprzedaży. Na uczestników spotkania czeka drobny poczęstunek, kawa, herbata.

Szkolenie “Kupuj od rolnika” Remiza OSP Kawęczyn, powiat toruński, gmina Obrowo Kawęczyn 13D, 87-123 Dobrzejewice 2 grudnia (poniedziałek) godz. 17.00-19.00.

Projekt jest objęty patronatem medialnym portalu SwiatRolnika.info oraz magazynu Świat Rolnika BIZNES.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *