Roczna umowa pomiędzy gminą Wielka Nieszawka a Arrivą podpisana

Box1 Wiadomości Wielka Nieszawka
fot. Urząd Gminy Wielka Nieszawka

Wójt Gminy Wielka Nieszawa Krzysztof Czarnecki podpisał umowę o świadczenie usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego z Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

Umowa została podpisana 6 stycznia i będzie obowiązywała do 31 grudnia 2021 roku.

REKLAMA

– Linia komunikacyjna da mieszkańcom Gminy Wielka Nieszawka możliwość dojazdu do Dworca Autobusowego w Toruniu i z Dworca Autobusowego w Toruniu, skoordynowanymi połączeniami autobusowymi na trasie Gmina – Toruń – czytamy na facebookowej stronie gminy.

Mieszkańcy gminy są mile zaskoczeni nowymi cenami biletów. Jednorazowy bilet normalny upoważniający do przejazdu autobusowego z gminy Wielka Nieszawka na Dworzec Autobusowy w Toruniu kosztuje 3 złote. Osoby podróżujące Szkoła Mała Nieszawka – Dworzec Autobusowy w Toruniu za jednorazowy bilet zapłacą 2 złote, a jednorazowy bilet umożliwiający przemieszczanie się w granicach administracyjnych gminy Wielka Nieszawka kosztuje złotówkę.

Poniżej zamieszczamy aktualny rozkład jazdy linii autobusowej Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. w granicach administracyjnych Gminy Wielka Nieszawka.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *