Rekrutacja do „Małej Akademii” w Rogowie trwa

Materiały partnera
fot. nadesłane

Marzysz o powrocie na rynek pracy, ale cały Twój czas pochłania opieka nad dzieckiem? Mamy na to rozwiązanie! W Rogowie swoją działalność rozpoczął Punkt opieki dziennej dla dzieci w wieku do lat 3 „Mała Akademia”. Zapisy już trwają!

Konkurencyjne ceny, atrakcyjne sale wyposażone w sprzęt dostosowany do potrzeb dzieci w wieku od 20 miesięcy do 3 lat, zajęcia w małych 8-osobowych grupach oraz spełniający najwyższe standardy plac zabaw to tylko kilka z wielu zalet Mini-żłobka, pierwszej tego typu instytucji na terenie gminy Lubicz. Placówka oferuje profesjonalną opiekę nad maluchami przez cały tydzień – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 17.00.

W niepublicznych żłobkach opłaty miesięczne za pobyt dziecka wynoszą od 330 do 700 zł. W prywatnych ceny dochodzą nawet do 2 tys. zł.

– Miesięczne czesne w Punkcie opieki dziennej w Rogowie to kwota 250 zł – podkreśla Justyna Klonowska Prezes Zarządu Fundacji WERWA. – W cenie tej zawarty jest catering i pełna, profesjonalna opieka.

Zapisów dokonywać można pod numerem tel. 794-140-516. Liczba miejsc w Mini-żłobku jest ograniczona. O przydziale decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji uzyskać można dzwoniąc lub kontaktując się z Fundacją WERWA pod adresem e-mail: prezes@fundacjawerwa.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *